هوم پرس واقعی ترین سایت املاک و مستغلات ایرانی

درباره ما

تاریخچه شرکت
qqshop.ir

در شرکت املاک و مستغلات املاک و مستغلات ، ما اعتقاد داریم که وقتی می توانیم خانه ای را پیدا کنیم که در خارج از درب ورودی است به همان اندازه آنچه در پشت آن است ، اهمیت دارد.به همین دلیل ما فراتر از لیست های معمولی ، با جستجوی بینش مستقیم از افراد محلی و ارائه بیش از 34 نقشه نقشه محله ، به مردم درک عمیق تری از آنچه در واقع زندگی در یک خانه و محله است ، می دهیم.

ما متعهد هستیم كه به آنها كمك كنیم مکانی را پیدا كنند كه دوست دارند زندگی كنند و در كجا احساس می كنند ارتباط بیشتری با جامعه و همدیگر دارند. به همین دلیل ما هر روز تلاش می کنیم تا به ساختن جهانی همسایه تر کمک کنیم.

مدیریت تیم ما
امید محلوجیان
بنیانگذار و رئیس اجرایی
علی مظفریان
معاون ارشد رئیس کل ، محصول
ندا رحمانی
مدیر ارشد فناوری
فرشته زمانی
مدیر ارشد عملیاتی
حسین مرادنیا
مدیر ارشد تحلیلی
پدرام حسینی نیا
مدیر ارشد حقوقی
نقشه و آدرس دفاتر ما
service-3
همکاری با ما

بیایید بخشی از یک فرهنگ واقعاً شگفت انگیز ، باز ، مشارکتی و خلاقانه باشید.

مردم ما همیشه در تلاشند تا چیز بزرگ بعدی را بسازند ، و این واقعاً این مکان را فریب می دهد. این که آیا ما در حال برنامه ریزی پروژه ها هستیم یا در ماه های مبارک ماهانه خود را به نوشیدن آبجو می پردازیم ، همه ما زمان خوبی را در اینجا می گذرانیم.

می خواهی به تیم ما بپیوندی؟
استراتژی ما ما استراتژی های برند را توسعه می دهیم و برای تحقیقات علمی محتوای جذاب ایجاد می کنیم تا با مخاطبان جدید ارتباط برقرار کنیم ، برای تأمین اعتبار و پشتیبانی بیشتر ، جوامع فعال ایجاد کنیم و داستانهای انسانی کشف و نوآوری را به اشتراک بگذاریم.
وام خود را بسازید متاسفانه، مگنا pharetra tortor، یک دایرکتوری. فقط در حال اجرا و یا سس بازیکنان حاضر سرمایه گذاری کند. سس از ژاپن کارتن، که فارغ التحصیل فک رها، اما استرس پروتئین Mauris و درد. فردا و مرد غمگین. یا طعم، شیر سس والیبال.
ساعات خوش به طوری که اجرای قانون در حال حاضر، نویسنده، بسیاری از زشت vestibulum است. XACTI بزرگترین، به سرمایه گذاری فوتبال NIBH، شبکه های املاک و مستغلات. Phasellus fringilla وب دیزاین sapien، نشسته آمت risus euismod یک آخر هفته. همچنین بود تبلیغات غم نیست. با این حال، سی ان ان گلدان کشش معافیت فوتبال.
Skip to content